Bayer Leverkusen - VfL BOCHUM, wynik spotkania - 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Bayer Leverkusen i VfL BOCHUM wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-20 14:30 na obiekcie sportowym BayArena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 12 pomiędzy Bayer Leverkusen a VfL BOCHUM.

Gole strzelali: A. Adli 3' 1-0 J. Frimpong

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Jeremie Frimpong 30' Moussa Diaby 49' Amine Adli 87'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Erhan Mašović 63' Danilo Soares 90'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Bayer Leverkusen zmierzy się już z Celtic, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SpVgg Greuther Furth natomiast VfL BOCHUM z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg oraz Borussia Dortmund.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Jeremie Frimpong Erhan Mašović często gwarantują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Bardzo często trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Bayer Leverkusen i VfL BOCHUM jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, BayArena.