Na obiekcie BayArena dnia 2022-03-13 14:30 odbyło się spotkanie między Bayer Leverkusen i FC Koln: końcowy wynik 0-1

Bayer Leverkusen kontra FC Koln 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Bayer Leverkusen i FC Koln wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-13 14:30 na obiekcie sportowym BayArena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Bayer Leverkusen i FC Koln.

Gole strzelali: K. Schindler 67' 0-1 D. Ljubičić

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Exequiel Palacios 45' Kerem Demirbay 90'

Żółte kartki FC Koln: Ellyes Skhiri 52' Benno Schmitz 65'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki FC Koln:

Główny sędzia spotkania to Sascha Stegemann, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bayer Leverkusen stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i Hertha Berlin. Kolejno natomiast FC Koln z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin i FSV Mainz 05.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Exequiel Palacios Ellyes Skhiri nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Bayer Leverkusen i FC Koln z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak BayArena.