Na stadionie VOLKSWAGEN ARENA miało miejsce spotkanie VfL Wolfsburg vs Bayer Leverkusen - 0-2

VfL Wolfsburg vs Bayer Leverkusen zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między VfL Wolfsburg a Bayer Leverkusen wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-03-20 16:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą VfL Wolfsburg oraz Bayer Leverkusen.

Gole strzelali: Paulinho 86' 0-1 C. Aránguiz Paulinho 90' 0-2 K. Demirbay

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Maxence Lacroix 83' Aster Vranckx 83'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Amine Adli 9' Piero Hincapie 83' Kerem Demirbay 83'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfL Wolfsburg zmierzy się już z FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld oraz Borussia Dortmund. Kolejno natomiast Bayer Leverkusen podejmie Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM oraz RB Leipzig.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia w lidze Bundesliga 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Maxence Lacroix Amine Adli raz za razem zapewniły własnym wiernym kibicom wiele przeżyć. Zmagania między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Nieustannie obserwujemy przepiękne gole czy asysty, ostre faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak VfL Wolfsburg oraz Bayer Leverkusen w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.