Bayer Leverkusen kontra FC Schalke 04, wynik meczu - 4-0

Bayer Leverkusen kontra FC Schalke 04, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bayer Leverkusen i FC Schalke 04 wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-10-08 13:30 na stadionie BayArena odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Bayer Leverkusen i FC Schalke 04.

Gole strzelali: M. Diaby 38' 1-0 R. Andrich J. Frimpong 41' 2-0 M. Diaby J. Frimpong 52' 3-0 M. Diaby Paulinho 90' 4-0 A. Adli

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Piero Hincapié 58'

Żółte kartki FC Schalke 04: Maya Yoshida 13'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Reichel, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bayer Leverkusen stawi czoła FC Porto, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i VfL Wolfsburg a FC Schalke 04 zmierzy się z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i Hertha Berlin.

Kibice śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze Bundesliga. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Piero Hincapié Maya Yoshida częstokroć zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa, iż potyczki nie są interesujące. Zdarzają się idealnie wyliczone bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Bayer Leverkusen i FC Schalke 04 oraz ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, BayArena.