Bayer Leverkusen - FC Koln, wynik spotkania 1-2

Dnia 2023-05-05 18:30 na obiekcie sportowym BayArena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 31 pomiędzy Bayer Leverkusen a FC Koln.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bayer Leverkusen i FC Koln zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: D. Selke 14' 0-1 F. Kainz A. Adli 28' 1-1 M. Diaby D. Selke 36' 1-2 J. Thielmann

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Amine Adli 80'

Żółte kartki FC Koln: Jan Thielmann 45' Mathias Olesen 69' Davie Selke 71' Linton Maina 80' Julian Chabot 80' Benno Schmitz 83'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Zwayer, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bayer Leverkusen stanie naprzeciw AS Roma, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart oraz AS Roma a FC Koln podejmie Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen oraz Bayern Munich.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu śledzą starcia ligi Bundesliga. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Amine Adli Jan Thielmann nieustannie serwują pierwszorzędnym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że mecze męczą fana. Trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Bundesliga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Bayer Leverkusen i FC Koln z ligi Bundesliga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak BayArena.