Na stadionie BayArena dnia 2023-05-21 17:30 miało miejsce spotkanie Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach zakończone wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Bayer Leverkusen i Borussia Monchengladbach wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-05-21 17:30 na obiekcie sportowym BayArena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Bayer Leverkusen i Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: A. Adli 15' 1-0 P. Hincapié K. Demirbay 20' 2-0 J. Frimpong J. Hofmann 58' 2-1 L. Stindl 90' 2-2 M. Thuram

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Kerem Demirbay 45' Exequiel Palacios 77' Nadiem Amiri 81'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Kouadio Koné 35' Marvin Friedrich 47' Lars Stindl 70'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen: Piero Hincapié 90'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny arbiter meczu - Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Bayer Leverkusen stawi czoła VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i . Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni kibice futbolu z zapałem śledzą potyczki w lidze Bundesliga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Kerem Demirbay Kouadio Koné nieprzerwanie zapewniają wspaniałym kibicom mnóstwo emocji. Ustawicznie zdarzają się książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami ligowymi są zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Bayer Leverkusen i Borussia Monchengladbach jak ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, BayArena.