Spotkanie pomiędzy Borussia Monchengladbach i Bayer Leverkusen zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion im BORUSSIA-PARK dnia 2022-01-15 17:30

Borussia Monchengladbach kontra Bayer Leverkusen wynik 1-2. Dnia 2022-01-15 17:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Borussia Monchengladbach i Bayer Leverkusen.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Monchengladbach i Bayer Leverkusen zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: R. Andrich 51' 0-1 F. Wirtz P. Schick 74' 0-2 P. Hincapié N. Elvedi 81' 1-2

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 45' Jordan Beyer 84'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Jonathan Tah 28' Mitchel Bakker 36' Kerem Demirbay 90'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Sascha Stegemann, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Borussia Monchengladbach stawi czoła Hannover 96, następne spotkania z drużynami Union Berlin i Arminia Bielefeld natomiast Bayer Leverkusen podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i VfB Stuttgart.

Dzisiaj wielu kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Lars Stindl Jonathan Tah wielokrotnie zaserwowały fantastycznym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, iż potyczki nas nudzą. Ustawicznie trafiamy na idealne bramki i asysty, nieczyste faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Borussia Monchengladbach i Bayer Leverkusen i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.