Dnia 2022-09-30 18:30 na stadionie Allianz Arena miało miejsce spotkanie między Bayern Munich i Bayer Leverkusen: wynik końcowy 4-0

Dnia 2022-09-30 18:30 na stadionie Allianz Arena rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Bayern Munich i Bayer Leverkusen.

Pierwsza połowa meczu między Bayern Munich i Bayer Leverkusen zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

 

Gole strzelali: L. Sané 3' 1-0 J. Musiala J. Musiala 17' 2-0 T. Müller S. Mané 39' 3-0 J. Musiala T. Müller 84' 4-0

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Główny sędzia meczu to Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Bayern Munich stawi czoła Plzen, następne spotkania z drużynami Borussia Dortmund i Plzen. Kolejno natomiast Bayer Leverkusen z FC Porto. Następne mecze zagra z drużynami FC Schalke 04 i FC Porto.

Wierni fani futbolu z zapałem śledzą interesujące potyczki w lidze Bundesliga. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak często gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania przynudzają. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne faule, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Bayern Munich i Bayer Leverkusen w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Allianz Arena.